Entry-level Unmanaged Ethernet Switch with 8 10/100BaseT(X) ports

Moxa EDS-208 8-port yönetilemez Ethernet switch, IEEE 802.3/802.3u/802.3x – 10/100M, full/half-duplex, MDI/MDIX otomatik algılama RJ45 porta sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı olarak -10 to 60°C’ye ve ağır çevresel koşullara karşı yüksek dayanıma sahiptir. Switch’ler DIN ray ve dağıtım kutularıyla kolaylıkla kurulabilir.

Özellikler ve Faydalar

  • 10/100BaseT(X) (RJ45 bağlayıcı), 100BaseFX (multi-mode, SC/ST bağlayıcı)
  • Port Sayısı: 8 Fast Ethernet Port
  • IEEE802.3/802.3u/802.3x desteği
  • Broadcast koruması
  • -10- 60°C işletim sistemi sıcaklık aralığı
  • Standart ve Sertifikalar:CE/FCC, UL 508, UL 60950-1
  • Güç Kaynağı: 24 VDC, 24 VAC
  • Fiziksel Kısıtlamalar: 170 g, 40 x 100 x 86,5 mm boyut, Plastik, IP30 kasa
  • Kurulum Seçenekleri : DIN Raylı, İskele montaj yapılabilir

Kaynak: GSL Mühendislik

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.