Indusoft Web Thin Client

 Web Thin Client özelliği, Indusoft Web Studio kullanılarak hazırlanmış SCADA uygulamalarına uzaktan bağlantı sağlayan önemli bir araçtır. Web Thin Client özellikle proses verilerini  ofislerinden veya akıllı telefon veya PDA kullanarak izlemek isteyen tesis müdürleri ve/veya sorumluları için önemlidir.

Web Thin Client Hangi Cihazlarda Çalışır?

SCADA Web Thin Client farklı  cihazlarda çalışabilir. Internet Explorer destekleyen herhangi bir Windows masaüstünden Web Thin Client’a ulaşabilirsiniz. Windows CE ve Windows Mobile işletim sistemlerini destekleyen her cihaz ile tesisinizin SCADA verilerine uzaktan erişebilirsiniz.

Web Thin Client , ana makinede çalışan uygulama ile aynı şekilde ekranların grafiksel olarak izlenmesini sağlar. Ayrıca çalışmak için çok güçlü bir donanım yapısına ihtiyaç duymadığı için bilgisayar donanım masrafından tasarruf yapılmasını sağlar. Diğer bir avantajı da gelişmiş aksama sürelerini kısaltma özelliğidir. Web Thin Client çalışan donanım arızalandığında , yeniden kurulum gerektirmez, hemen basit bir konfigurasyon ile hızla başka bir cihazda çalışır hale gelebilir.

WebThinClient

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.